Reklam Filmi


Talep Formu


Proje Görselleri


Lokasyon Videosu

X

KAĞITHANE

İş dünyasının gelişen ticaret merkezi Kağıthane...

Son dönemde hayata geçirilen yatırımlar ile İstanbul’un yükselen değeri haline gelen Kağıthane, İstanbul’un ana arterlerine yakınlığı, merkezi konumu ve kolay ulaşım alternatifleri ile iş dünyasının odak noktası haline geliyor.
Kağıthane, İstanbul'da Haliç'e dökülen bir dereyle, bunun vadisinde eski kâğıt imalathanelerinin bulunması nedeni ile bu adı almıştır. Zamanında bu imalathaneler dışında; un değirmenleri ve baruthanelerin bulunduğu, düzlük kesimlerde ise cirit oyunları ve ok atışı için talim sahaları bulunduğu bilinmektedir.
İstanbul'un en hızlı gelişen ve modernleşen yerleşim ve ticari bölgesi olan Kağıthane, Açık Hava Müzesi, Şehir Müzesi gibi projeler kültürel, halka açık tesisler ve bilişim projeleri ile sosyal, çevre, kentsel dönüşüm ve yatırım projeleri ile yaşamsal açıdan yükselişine hızla devam ediyor.
Kağıthane, konumu ve ulaşım rahatlığıyla zaten İstanbul'un avantajlı bir bölgesinde yer almasının yanında; İstanbul Metrosu, Avrasya Tüneli ve Dekovil Hattı ile bu konuda gücüne güç katıyor.